Τρίτη 26.10.2021

Με απόλυτη επιτυχία οι 32 Αιγαιοπελαγίτικοι αγώνες

Με μεγάλη επιτυχία ολοκληρώθηκαν το βράδυ της Κυριακής 10/10/21 στο Δημοτικό Στάδιο Χίου οι 32οι Αιγαιοπελαγίτικοι Αγώνες Στίβου, με τη συμμετοχή 400 αθλητών από 40 σωματεία.

Οι αγώνες ήταν αφιερωμένοι στη μνήμη του Βασίλη Σεβαστή. Ο πρώην πρόεδρος και γενικός γραμματέας του ΣΕΓΑΣ έφυγε πριν από έξι μήνες από τη ζωή χτυπημένος από τον covid-19.

Στην την τελετή λήξης των αγώνων, ανακοινώθηκε ότι το 2022 τη διοργάνωση θα φιλοξενήσει το νησί της Λήμνου.

Σημαντικές ήταν οι διακρίσεις των Μυτιληνιών αθλητών οι οποίοι επέστρεψαν με αρκετά μετάλλια. Ακολουθούν τα αποτελέσματα:

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ

32ΟΙ ΑΙΓΑΙΟΠΕΛΑΓΙΤΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΙΒΟΥ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ XIOY,ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΑΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΚΑΙ 10 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ  2021
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Α΄ ΗΜΕΡΑΣ
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΑΤ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. Α.Μ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜ.
1 ΤΡΟΥΜΠΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1989 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 59,10 7
2 ΖΑΝΗΣ   ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1972 142788 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 53,83 5
3 ΛΑΟΥΔΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1977 199473 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝ 2000 52,12 4
4 ΜΟΥΤΣΟΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1996 323080 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 50,65 3
5 ΜΠΟΥΛΑΦΕΝΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2003 359700 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝ 2000 44,52 2
6 ΧΑΝΔΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1997 315325 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 42,95 1
7 ΚΑΖΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2003 377250 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 42,73
8 ΛΑΖΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1987 252583 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 32,15
800Μ.ΑΝΔΡΩΝ
ΚΑΤ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. Α.Μ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜ.
1 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 342075 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2.12.37 7
2 ΟΡΦΑΝΌΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 2005 395652 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 2.17.47 5
3 ΤΡΑΝΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2004 381931 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 2.35.66 4
4 ΝΤΑΝΤΗΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ 2005 369707 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 2.49.88 3
100Μ.ΑΝΔΡΩΝ
ΚΑΤ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. Α.Μ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜ.
1 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003 337953 Α.Σ.ΕΦΗΒΟΣ.ΧΙΟΥ 11,51 7
2 ΜΠΟΥΚΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1988 282845 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 11,64 5
3 ΑΜΠΝΤΟΥ ΜΩΧΑΜΕΝΤ 1988 369781 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 11,70 4
4 ΚΩΤΣΙΑΣ ΗΛΙΑΣ 2005 366147 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 11,88 3
5 ΑΠΟΣΠΟΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1998 325754 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 11,90 2
6 ΜΟΥΧΤΗΣ ΧΑΡΑΛ. 2005 367044 ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ 11,99 1
7 ΚΙΟΣΙΑ ΓΙΩΡΓΟ 2003 353907 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ ΜΥΤ 12,08
8 ΜΩΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2000 332281 ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ 12,10
9 ΤΖΙΜΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 2002 352786 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 12,19
9 ΤΣΑΡΓΙΑ ΚΛΑΙΝΤΙΟ 2005 370176 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 12,19
11 ΠΙΤΑΡΑΚΗΣ  ΚΩΝΣ. 2003 362321 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ 12,20
12 ΛΑΖΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1987 252583 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 12,42
13 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 392124 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 12,48
14 ΖΩΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2005 368187 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 12,82
15 ΣΩΤΗΡΧΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣ. 2002 348569 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ 12,85
16 ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2001 373120 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 12,99
400Μ.ΑΝΔΡΩΝ
ΚΑΤ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. Α.Μ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜ.
1 ΤΖΗΚΑΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2000 321740 Α.Σ.ΕΦΗΒΟΣ.ΧΙΟΥ 51,72 7
2 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003 337953 Α.Σ.ΕΦΗΒΟΣ.ΧΙΟΥ 52,57 5
3 ΤΣΑΡΓΙΑ ΚΛΑΙΝΤΙΟ 2005 370176 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 53,27 4
4 ΑΠΟΣΠΟΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1998 325754 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 54,20 3
5 ΜΩΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2000 332281 ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ 55,70 2
6 ΤΣΙΝΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 2005 348876 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 55,90 1
7 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2005 368835 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝ 2000 56,35
8 ΧΑΤΖΗΣΤΕΡΓΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2004 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 56,29
9 ΔΟΥΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΑΓΓΕΛΟΣ 2004 357288 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 56,98
10 ΜΑΝΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 1976 348025 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ 57,09
11 ΚΑΝΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2002 391658 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ 58,30
3000Μ.ΒΑΔΗΝ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΑΤ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. Α.Μ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜ.
1 ΚΡΙΤΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2004 359035 Α.Σ.ΕΦΗΒΟΣ. ΧΙΟΥ 14.58.36 7
2 ΜΠΟΡΟΖΑΝ ΓΚΕΟΡΓΚΕ 2005 376151 Α.Σ.ΕΦΗΒΟΣ. ΧΙΟΥ 19.19.18 5
3 ΚΑΡΥΔΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 2007 381931 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 19.30.55 4
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ Κ18 ΑΝΔΡΩΝ
ΚΑΤ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. Α.Μ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜ.
1 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 373125 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 14.52 7
2 ΣΟΥΤΟΣ  ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2005 361927 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 14.25 5
3 ΧΛΑΧΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 369039 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 13.52 4
4 ΡΟΔΕ ΑΓΓΕΛΟΣ 2004 369377 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ 13.47 3
5 ΠΛΑΤΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2005 370252 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝ 2000 12.53 2
6  ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2005 368438 Α.Σ.ΕΦΗΒΟΣ.ΧΙΟΥ 11.43 1
7 ΛΙΚΑΪ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 370763 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ ΜΥΤ 10.93
8 ΤΟΥΦΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2005 377586 ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ 10.78
9 ΠΑΡΛΙΑΡΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2005 361754 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ ΜΥΤ 10.48
10 ΠΑΖΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2007 363055 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 10.39
11 ΧΑΛΑΡΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 2005 356533 ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 10.37  
1200Μ.Κ16 ΑΓΟΡΙΩΝ
ΚΑΤ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. Α.Μ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜ.
1 ΠΑΙΔΟΥΣΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2006 379044 Α.Σ.ΕΦΗΒΟΣ.ΧΙΟΥ 3.32.55 7
2 ΧΟΥΜΠΕΡΤ ΛΙΛΑ 2007 394952 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 3.36.55 5
3 ΒΑΛΙΟΝΤΗΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ 2006 360338 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 3.41.57 4
4 ΔΑΛΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 379167 ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 3.44.48 3
5 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΘΗΣΕΑΣ 2007 374248 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ 3.45.81 2
6 ΟΡΦΑΝΌΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ 2007 379292 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 3.51.25 1
7 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2007 383389 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝΑΣ 3.51.79
8 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ-ΡΑΦ. 2007 370226 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 3.53.71
9 ΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 2007 370006 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 3.55.24
10 ΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 2007 370016 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 4.00.92
11 ΚΑΛΛΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2007 379170 ΓΑΣ ΡΟΔΟΥ Η ΥΓΕΙΑ 4.17.02
12 ΚΑΜΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2007 371599 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ DNS
13 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 ΥΠ.ΕΚ. ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ DNS
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ Κ16 ΑΓΟΡΙΩΝ
ΚΑΤ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. Α.Μ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜ.
1 ΠΕΤΡΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 393842 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 12,38 7
2 ΓΙΑΚΑΙ ΠΑΥΛΟΣ 2006 391609 ΔΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ 12,03 5
3 ΠΑΖΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2007 363055 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 11,90 4
4 ΜΠΑΛΑΚΙΤΣΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 2006 375740 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 11,50 3
5 ΒΕΝΙΕΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2007 382912 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ 11,12 2
6 ΔΑΛΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 379167 ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 11,07 1
7 ΠΑΙΔΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 386336 Α.Σ.ΕΦΗΒΟΣ.ΧΙΟΥ 10,89
8 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 ΥΠ.ΕΚ. ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 10,19
9 ΓΙΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2007 378598 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 8,66
10 ΤΣΟΥΝΑΣ  ΜΙΣΓΙΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2008 395777 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 5,18
11 ΛΙΟΝΤΑΣ ΒΥΡΩΝ 2008 377727 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ ΜΥΤ 5,15
12 ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2008 385613 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 5,09
ΦΥΚΑΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2007 395653 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ
ΝΤΕΝΤΑΙ ΠΕΤΡΙΤ 2007 390355 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ
ΜΗΚΟΣ Κ16 ΑΓΟΡΙΩΝ
ΚΑΤ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. Α.Μ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜ.
1 ΤΑΚΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2006 361046 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 5,53 7
2 ΚΡΙΑΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ 2006 372180 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 5,26 5
3 ΜΠΑΡΔΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 364907 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 5,00 4
4 ΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 2007 370006 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 4,63 3
5 ΜΕΣΙΤΗ ΛΕΑΝΤΡΟ 2007 385446 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 4,59 2
6 ΠΙΠΙΝΗΣ ΣΑΡΆΝΤΗΣ 2007 367063 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 4,58 1
7 ΝΤΕΤΣΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2007 387383 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 4,46
8 ΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 2007 370016 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 4,28
9 ΟΡΦΑΝΌΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ 2007 379292 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 4,07
10 ΔΗΣΣΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 2008 377722 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ ΜΥΤ 4,06
1200Μ.Κ14 ΑΓΟΡΙΩΝ
ΚΑΤ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. Α.Μ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜ.
1 ΛΙΟΒΑΡΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 2008 374457 Α.Σ.ΕΦΗΒΟΣ.ΧΙΟΥ 3.53.19 7
2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2008 386870 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 4.05.51 5
3 ΔΙΑΚΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ 2008 378645 ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 4.06.41 4
4 ΛΕΒΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΡΗΜΑΚΗΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2008 381929 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 4.12.39 3
5 ΓΕΡΑΓΩΤΕΛΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ – ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 2009 395129 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 4.13.31 2
6 ΒΑΛΣΑΜΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2009 381723 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 4.23.29 1
7 ΓΚΙΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2008 395361 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 4.33.60
8 ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2008 394471 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 4.42.70
100Μ.ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΑΤ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. Α.Μ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜ.
1 ΝΕΑΜΟΝΙΤΗ ΜΑΡΘΑ 2005 361144 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 13,21 7
2 ΑΝΕΣΤΗ ΕΛΕΝΗ – ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2002 335310 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ 13,47 5
3 ΚΑΒΟΥΡΜΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 366200 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 13,53 4
4 ΨΥΛΛΟΥ ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΑ 1994 391428 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 13,55 3
5 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΝΤΙΑ 2005 363468 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 13,80 2
6 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΦΩΤ. 2001 367531 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 13,95 1
7 ΓΑΛΟΥΖΗ ΜΑΡΙΑ 2005 376191 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝ 2000 14,05
8 ΚΥΡΙΑΖΙΔΟΥ ΒΑΓΙΑ 2005 359177 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 14,19
9 ΛΕΓΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1994 297573 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 14,35
10 ΜΠΑΪΡΑΜΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ 2005 370249 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝ 2000 14,43
11 ΒΗΧΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ-ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2005 353282 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ 14,48
12 ΛΑΜΠΡΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2000 340463 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 14,68
13 ΑΜΜΠΡΟΥΣ ΚΑΡΙΝΑ-ΝΤΕΝΙΣΑ 2005 362704 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ ΜΥΤ 14,70
14 ΜΑΡΚΑΚΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 1997 324210 ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ 14,74
15 ΣΑΜΨΑΚΗ ΙΠΠΟΔ. 2003 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 14,79
16 ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2005 348380 ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 14,88
17 ΙΣΟΥΦΑΙ ΚΩΝ/ΝΑ 2007 387245 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 15,47
18 ΣΩΤΡΙΛΛΗ ΜΙΧΑΛΙΑ 2003 392274 ΔΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ 15,97
1500Μ.ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΑΤ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. Α.Μ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜ.
1 ΚΑΣΟΥ ΜΑΡΙΑ 2003 359112 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ 4.41.00 7
2 ΜΠΑΡΕΛΛΗ ΜΑΡΙΑ 2004 344324 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 5.25.06 5
3 ΙΩΑΝΝΟΥ ΕΥΤΕΡΠΗ 1998 314208 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 5.32.44 4
4 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΝΑ 2004 358173 ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ 5.39.75 3
5 ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΙΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ 2005 378622 ΠΑΝΙΚΑΡΙΑΚΟΣ Α.Σ 5.46.02 2
6 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2007 373126 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 5.50.42 1
7 ΣΚΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2005 355416 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 6.05.87
3000Μ.ΒΑΔΗΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΑΤ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. Α.Μ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜ.
1 ΒΑΛΙΟΝΤΗ ΣΟΦΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ 2004 344328 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 15.45.29 7
2 ΦΛΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ 2007 370223 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 16.57.21 5
3 ΨΑΡΙΑΝΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗ 2007 368337 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 17.07.12 4
4 ΔΑΛΕΚΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ-ΕΛΕΝΗ 2006 363067 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 18.15.45 3
5 ΜΠΙΜΠΟΥΔΗ ΕΙΡΗΝΗ 2005 367047 ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ 19.32.58 2
6 ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ ΑΡΕΤΗ-ΜΑΡΙΑ 2006 356522 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 20.13.21 1
7 ΑΜΜΠΡΟΥΣ ΚΑΡΛΑ –  ΛΑΡΙΣΑ 2004 362705 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ ΜΥΤ 20.20.58
8 ΣΑΒΒΙΔΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 2007 372216 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 20.54.91
9 ΣΟΥΣΑΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2006 365880 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 20.59.84
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΑΤ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. Α.Μ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜ.
1 ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ 2000 334207 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝ 2000 13.29 7
2 ΔΟΝΤΑ ΟΥΡΑΝΙΑ 2004 359401 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 10.42 5
3 ΚΗΠΟΥΡΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ 2004 346807 ΔΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ 10.02 4
4 ΤΣΟΚΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2005 367070 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 9.53 3
5 ΑΣΗΜΟΜΥΤΗ ΣΟΦΙΑ 2005 363749 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 8.52 2
6 ΚΟΛΩΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2004 350890 ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ 7.97 1
7 ΛΕΜΚΕ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2005 363613 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 7.44
8 ΨΩΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1997 302786 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 7.27
9 ΜΠΑΚΑΡΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 1991 394607 ΑΣ ΧΙΟΥ-ΙΚΑΡΙΑΣ 7.09
10 ΓΙΑΚΑΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2002 393209 ΔΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ 4.80
ΥΨΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΑΤ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. Α.Μ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜ.
1 ΤΖΟΥΒΕΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑ 2008 391678 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 1.54 7
2 ΣΩΤΗΡΙΑΝΟΥ ΥΠΑΤΙΑ 2005 366647 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 1.51 5
3 ΦΟΥΤΑΚΗ ΖΗΝΟΒΙΑ 2005 366578 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 1.48 4
4 ΣΕΡΓΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2006 369638 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ 1.45 3
5 ΣΑΜΨΩΝΗ ΣΩΤΗΡΙΑ 2006 375244 ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ 1.40 2
6 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΝΑ 2004 358173 ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ 1.40 1
7 ΕΛΕΥΘΕΡΟΓΛΟΥ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2007 378356 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 1.35
ΜΠΙΜΠΟΥΔΗ ΕΙΡΗΝΗ 2005 367047 ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ
400Μ.ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΑΤ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. Α.Μ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜ.
1 ΨΥΛΛΟΥ ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΑ 1994 391428 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 1.01.66 7
2 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 2001 367531 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 1.03.46 5
3 ΠΛΩΜΑΡΙΤΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ-ΜΑΡΙΑ 2004 348835 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 1.04.30 4
4 ΑΡΜΑΚΟΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2001 372784 ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 1.06.10 3
5 ΖΑΧΑΡΙΑΔΗ-ΣΕΚΕΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2006 368326 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 1.06.59 2
6 ΣΙΔΕΡΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2005 367091 Α.Σ.ΕΦΗΒΟΣ.ΧΙΟΥ 1.06.77 1
7 ΣΚΑΡΤΣΟ ΙΩΑΝΝΑ 2004 360833 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 1.09.76
8 ΜΑΡΚΑΚΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 1997 324210 ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ 1.10.85
9 ΠΙΖΑΝΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 2005 370253 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝ 2000 1.10.88
10 ΛΙΒΑΝΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2005 362131 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ 1.16.50
11 ΞΑΓΟΡΑΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2005 354523 ΑΣ ΘΗΡΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ 1.20.71
ΑΚΟΝΤΙΟ Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΑΤ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. Α.Μ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜ.
1 ΜΕΪΜΑΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2005 370247 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝ 2000 40,82 7
2 ΜΑΡΙΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2007 387116 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝ 2000 36,23 5
3 ΙΣΜΑΗΛΑΪ ΣΕΡΓΚΑ 2005 375344 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ 30,05 4
4 ΛΙΑΡΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΣΤΕΛΛΑ 2007 372495 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ 26,68 3
5 ΑΓΑΛΙΑΝΟΥ ΟΛΓΑ 2006 392060 ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ 26,05 2
6 ΚΟΛΩΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2004 350890 ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ 24,42 1
7 ΤΣΟΚΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2005 367070 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 21,72
8 ΠΑΠΑΛΑ ΝΕΦΕΛΗ 2007 370015 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 16,58
1200Μ.Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ
ΚΑΤ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. Α.Μ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜ.
1 ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 2006 370174 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 3.52.00 7
2 ΖΗΡΡΙΑ ΜΑΡΙΑ 2007 381289 Α.Σ.ΕΦΗΒΟΣ.ΧΙΟΥ 4.01.68 5
3 ΦΛΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ ΣΟΥΛΤΑΝΑ 2007 369208 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 4.01.73 4
4 ΓΕΡΑΓΩΤΕΛΛΗ ΕΙΡΗΝΗ 2006 368324 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 4.04.11 3
5 ΜΙΧΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΝΕΦΕΛΗ 2006 355705 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 4.16.95 2
6 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2006 386476 ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ 4.22.78 1
7 ΖΑΓΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ 2007 387862 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ 4.23.54
8 ΓΙΑΛΛΟΥΣΗ ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ 2007 374904 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 4.26.81
9 ΜΑΙΔΑΝΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2007 381189 Α.Σ.ΕΦΗΒΟΣ.ΧΙΟΥ 4.41.16
10 ΓΑΛΟΥΖΗ ΣΑΒΒΙΝΑ 2006 394675 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝ 2000 4.41.46
11 ΠΑΣΣΑΡΗ ΜΑΡΙΑ 2007 390235 ΑΣ ΘΗΡΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ 5.06.64
12 ΓΙΔΑΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 2008 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 5.08.16
13 ΦΑΣΟΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 2006 375469 ΓΣ ΝΕΩΝ  ΛΕΡΟΥ 5.31.42
14 ΒΟΥΡΤΖΟΥΜΗ ΑΛΚΗΣΤΙΣ 2007 383383 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝΑΣ DNS
ΜΗΚΟΣ Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ
ΚΑΤ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. Α.Μ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜ.
1 ΓΛΑΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2007 392236 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 4,56 7
2 ΡΟΥΜΠΙΝΗ ΕΙΡΗΝΗ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ 2008 389924 ΔΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ 4,46 5
3 ΧΑΤΖΗΑΡΓΥΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 2008 388140 ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 4,37 4
4 ΛΕΓΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2007 383802 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ 4,31 3
5 ΜΟΥΛΑ ΜΟΣΧΟΥΛΑ 2006 378618 ΠΑΝΙΚΑΡΙΑΚΟΣ Α.Σ 4,29 2
6 ΓΙΑΛΛΟΥΣΗ ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ 2007 374904 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 4,28 1
7 ΣΑΜΨΩΝΗ ΣΩΤΗΡΙΑ 2006 375244 ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ 4,22
8 ΔΡΑΚΟΥ ΑΡΕΤΗ 2006 371535 ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 4,18
9 ΜΟΥΧΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2007 367060 ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ 4,18
10 ΚΥΠΑΡΙΣΣΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ 2007 383655 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 4,14
11 ΚΟΥΜΕΝΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2009 379126 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 4,02
12 ΜΑΓΓΑΝΑΡΗ ΜΑΡΙΑΝΑ 2007 383794 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 3,95
13 ΠΑΤΕΡΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2007 395360 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 3,93
14 ΕΛΕΥΘΕΡΟΓΛΟΥ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2007 378356 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 3,86
15 ΝΙΝΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2007 394293 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ 3,80
16 ΓΕΩΡΓΟΥΛΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ 2008 390349 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 3,80
17 ΚΥΡΙΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2007 392235 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 3,77
18 ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ 2006 381940 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 3,73
19 ΑΜΕΝΤΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2007 394470 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 3,61
20 ΓΚΡΙΖΗ ΖΩΗ 2006 394991 ΠΑΝΙΚΑΡΙΑΚΟΣ Α.Σ 3,44
21 ΣΟΥΣΑΛΗ ΙΟΥΛΙΕΤΑ 2009 373032 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 3,01
22 ΜΑΥΡΙΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΉ 2009 395650 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 2,19  
1200Μ.Κ14 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ
ΚΑΤ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. Α.Μ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜ.
1 ΚΙΟΥΠΗ ΜΑΡΙΑ 2008 389100 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝ 2000 4.06.49 7
2 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΣΤΕΛΑ-ΝΕΦΕΛΗ 2008 371519 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 4.20.11 5
3 ΜΟΡΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 2008 390995 ΠΕΨΑΣ Η ΡΙΒΑ 4.35.06 4
4 ΚΩΣΤΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2009 393536 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 4.40.65 3
5 ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 2008 369467 Α.Σ.ΕΦΗΒΟΣ.ΧΙΟΥ 5.14.82 2
6 ΧΟΤΖΑ ΚΙΑΡΑ 2009 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 5.46.60 1
7 ΒΙΓΛΙΑΡΗ ΜΑΡΙΚΑ 2009 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 6.05.82

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΗΜΕΡΑ

400Μ.ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΑΤ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. Α.Μ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜ.
1 ΤΖΗΚΑΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2000 321740 Α.Σ.ΕΦΗΒΟΣ.ΧΙΟΥ 57.65 7
2 ΚΟΚΟΛΙΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 2004 367069 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 1.03.88 5

 

 

3000M.ΑΝΔΡΩΝ
ΚΑΤ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. Α.Μ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜ.
1 ΜΑΓΓΙΝΑΣ ΔΗΜΟΣ 1982 196903 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 8.39.95 7
2 ΜΕΡΟΥΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 1982 214335 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 8.54.26 5
3 ΕΛΛΗΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2002 348258 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝ 2000 9.53.87 4
4 ΣΥΜΙΡΙΩΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1990 264633 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 9.56.81 3
5 ΓΙΑΝΝΙΚΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1989 377740 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 10.08.03 2
6 ΚΟΚΟΛΙΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 2004 367069 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 10.37.77 1
7 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 342075 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 10.53.62
8 ΟΡΦΑΝΌΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 2005 395652 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 11.27.85
9 ΚΑΤΣΑΦΑΡΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ 1992 394606 ΑΣ ΧΙΟΥ-ΙΚΑΡΙΑΣ 13.08.51
10 ΤΣΟΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1999 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ DNF

 

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΑΤ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. Α.Μ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜ.
1 ΑΚΤΥΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1988 251586 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ 15.65 7
2 ΚΑΤΣΑ ΑΛΕΣΙΟ 2001 364219 ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 11.77 5
3 ΠΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1986 241444 Α.Σ.ΕΦΗΒΟΣ.ΧΙΟΥ 10.60 4
4 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1993 394602 ΑΣ ΧΙΟΥ-ΙΚΑΡΙΑΣ 7.67 3

 

ΥΨΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΑΤ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. Α.Μ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜ.
1 ΤΡΙΠΟΛΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2000 331544 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 1.85 7
2 ΤΡΥΦΕΡΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ 2006 379033 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 1.7 5
3 ΣΙΔΕΡΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1978 193984 Α.Σ.ΕΦΗΒΟΣ.ΧΙΟΥ 1.7 4
4 ΕΛΙΣΣΑΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2005 370128 ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 1.4 3

 

ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΑΤ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. Α.Μ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜ.
1 ΤΡΙΠΟΛΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2000 331544 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 6.52 7
2 ΜΙΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 355118 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 6.41 5
3 ΜΟΥΤΣΟΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1996 323080 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 6.35 4
4 ΚΙΟΣΙΑ ΓΙΩΡΓΟ 2003 353907 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ ΜΥΤ 6.07 3
5 ΧΑΜΟΥΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2004 374850 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 5.83 2
6 ΤΣΙΝΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 2005 348876 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 5.70 1
7 ΠΑΠΠΑΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ 2005 367072 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 5.61
8 ΕΛΙΣΣΑΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2005 370128 ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 5.26
9 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 5.21

 

4Χ100Μ.ΑΝΔΡΩΝ
ΚΑΤ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. Α.Μ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜ.
1 ΚΡΕΑΤΣΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2006 Α.Σ.ΕΦΗΒΟΣ.ΧΙΟΥ 45.16 14
ΜΑΝΩΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005
ΤΖΗΚΑΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2000
ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2003
2 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2004 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 46.9 10
ΠΑΦΙΤΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 2007
ΤΣΑΡΓΙΑ ΚΛΑΟΥΝΤΙΟ 2002
ΜΕΡΓΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005
3 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗΣ Λ 2006 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 47.23 8
ΚΟΥΚΟΥΝΑΡΗΣ ΑΝΤ 2005
ΤΡΙΠΟΛΙΤΗΣ Ν 2000
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ Π 2001
4 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Θ 2007 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ 48.82 6
ΠΙΤΑΡΑΚΗΣ Κ 2003
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Π 2002
ΣΩΤΗΡΧΟΠΟΥΛΟΣ Β 2002
5 ΣΩΤΗΡΧΟΣ Ε 2006 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 48.85 4
ΔΟΥΚΑΣ Μ 2004
ΓΚΙΟΥΡΑΣ Α 2004
ΚΟΥΣΟΥΝΙΑΣ Α 2006

 

200Μ.Κ18 ΑΝΔΡΩΝ
ΚΑΤ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. Α.Μ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜ.
1 ΠΑΠΠΑΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ 2005 367072 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 23.60 -0.30 7
2 ΜΕΡΓΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 370176 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 23.97 -0.90 5
3 ΜΟΥΧΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2005 367044 ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ 24.20 0.00 4
4 ΜΑΝΩΛΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2005 368439 Α.Σ.ΕΦΗΒΟΣ.ΧΙΟΥ 24.45 -0.90 3
5 ΜΙΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 355118 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 24.49 0.00 2
6 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2004 347775 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 24.63 -0.30 1
7 ΚΑΛΥΜΙΑΛΑΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 2006 385955 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 25.40 -0.30
8 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2005 368835 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝ 2000 25.43 0.00
9 ΧΑΤΖΗΣΤΕΡΓΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2004 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 25.57 -0.90
10 ΓΚΙΟΥΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 2004 344327 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 25.66 0.00
11 ΖΩΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2005 368187 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 25.74 -0.90
12 ΚΟΥΚΟΥΝΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2005 366875 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 25.87 0.00
13 ΜΠΑΡΔΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟ 2006 355118 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 26.60 -0.30
14 ΤΡΑΝΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2004 381931 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 27.93 -0.90
15 ΑΓΕΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 392094 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 29.82 -0.30

 

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ Κ18 ΑΝΔΡΩΝ
ΚΑΤ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. Α.Μ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜ.
1 ΣΟΥΤΟΣ  ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2005 361927 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 50.17 7
2 ΛΙΚΑΪ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 370763 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ ΜΥΤ 48.89 5
3  ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2005 368438 Α.Σ.ΕΦΗΒΟΣ.ΧΙΟΥ 42.30 4
4 ΡΟΔΕ ΑΓΓΕΛΟΣ 2004 369377 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ 41.73 3
5 ΤΡΥΦΕΡΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ-ΧΡΗΣ. 2006 379033 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 41.69 2
6 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2004 360731 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 36.57 1
7 ΧΟΥΜΠΕΡΤ ΛΙΛΑ 2007 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 31.62
8 ΜΠΟΡΟΖΑΝ ΓΚΕΟΡΓΚΕ 2005 376151 Α.Σ.ΕΦΗΒΟΣ.ΧΙΟΥ 30.20
9 ΤΟΥΦΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2005 377586 ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ 25.22
ΑΓΕΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 392094 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ

 

80Μ.Κ16 ΑΓΟΡΙΩΝ
ΚΑΤ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. Α.Μ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜ.
1 ΤΑΚΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2006 361046 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 9.760 7
2 ΚΟΥΣΟΥΝΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΠΑΥΛΟΣ 2006 360412 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 9.900 5
3 ΚΡΕΑΤΣΟΥΛΑΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2006 394731 Α.Σ.ΕΦΗΒΟΣ.ΧΙΟΥ 9.920 4
4 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗΣ ΛΕΩΝ. ΠΑΝΑΓ. 2006 375741 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 9.970 3
5 ΨΩΜΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2006 387122 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 10.225 2
6 ΣΩΤΗΡΧΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 2006 360398 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 10.229 1
7 ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2007 387114 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝ 2000 10.370
8 ΠΑΦΙΤΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 2007 394469 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 10.440
9 ΚΑΝΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2006 376014 ΑΡΙΩΝ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 10.640
10 ΠΙΠΙΝΗΣ ΣΑΡΆΝΤΗΣ 2007 367063 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 10.660
11 ΤΣΑΚΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 2006 372188 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 10.880
12 ΦΑΜΠΙΑΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2008 394846 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 10.980
13 ΜΕΣΙΤΗ ΛΕΑΝΤΡΟ 2007 385446 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 11.110
14 ΝΤΕΤΣΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2007 387383 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 11.330
15 ΑΜΠΑΤΖΙΔΗΣ ΚΡΥΩΝΑΣ 2007 379089 ΓΣ ΝΕΩΝ  ΛΕΡΟΥ 11.810

 

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ Κ16 ΑΓΟΡΙΩΝ
ΚΑΤ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. Α.Μ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜ.

 

150Μ.Κ14 ΑΓΟΡΙΩΝ
ΚΑΤ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. Α.Μ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜ.
1 ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ 2008 394046 Α.Σ.ΕΦΗΒΟΣ.ΧΙΟΥ 18.70 -0.60 7
2 ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2008 392056 ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ 19.93 -0.60 5
3 ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2008 391283 ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 20.29 -1.20 4
4 ΜΟΚΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2008 376866 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 20.72 -1.20 3
5 ΣΚΡΕΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2009 395243 ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ 21.07 -1.20 2
6 ΣΙΔΕΡΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2008 395654 Α.Σ.ΕΦΗΒΟΣ.ΧΙΟΥ 21.40 -0.60 1
7 ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ-ΘΕΟΛΟΓΟΣ 2008 370178 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝ 2000 21.70 -0.60
8 ΨΥΡΟΥΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2009 379035 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 22.32 -1.20
9 ΚΟΥΤΟΥΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2008 393351 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 22.40 -0.60
10 ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2009 385214 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 27.29 -1.20

 

ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΑΤ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. Α.Μ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜ.
1 ΝΕΑΜΩΝΙΤΗ ΜΑΡΘΑ 2005 361144 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 5.22 7
2 ΞΙΦΑΡΑ ΔΑΝΑΗ 1999 326743 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ 4.94 5
3 ΛΕΓΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1994 297573 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 4.90 4
4 ΣΕΡΓΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2005 359476 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ 4.77 3
5 ΛΑΜΠΡΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2000 340463 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 4.73 2
6 ΤΟΠΑΛ ΕΜΙΝΕ 2004 350408 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 4.64 1
7 ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘ. 2005 348380 ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 4.39
8 ΣΩΤΗΡΙΑΝΟΥ ΥΠΑΤΙΑ 2005 366647 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 4.26
9 ΚΗΠΟΥΡΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ 2004 346807 ΔΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ 4.19
10 ΣΑΜΨΑΚΗ ΙΠΠΟΔΑΜΕΙΑ 2003 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 4.10
11 ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΙΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ 2005 378622 ΠΑΝΙΚΑΡΙΑΚΟΣ Α.Σ 4.06
12 ΣΩΤΡΙΛΛΗ ΜΙΧΑΛΙΑ 2003 392274 ΔΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ 3.87
13 ΦΡΑΓΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2004 362040 ΠΑΝΙΚΑΡΙΑΚΟΣ Α.Σ 3.82
14 ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2006 389074 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.74
15 ΚΑΡΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2006 378601 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 3.43

 

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΑΤ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. Α.Μ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜ.
1 ΚΑΡΣΑ   ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΩ 1988 245806 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 38.65 7
2 ΓΡΑΒΙΩΤΗ   ΖΩΗ 2002 343702 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 31.13 5
4Χ100Μ.ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΑΤ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. Α.Μ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜ.
1 ΜΠΟΥΡΟΔΗΜΟΥ ΑΙΚ 2007 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 52.26 14
ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥ Μ 2006
ΨΥΛΛΟΥ ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΑ 1994
ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2004
2 ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΕΥΓ 2006 Α.Σ.ΕΦΗΒΟΣ.ΧΙΟΥ 54.1 10
ΚΡΙΤΟΥΛΗ Μ 2007
ΣΙΔΕΡΑΚΗ ΑΙΚ 2005
ΛΙΓΝΟΥ ΑΝΔΡ 2006
3 ΚΥΡΙΑΖΙΔΟΥ Β 2005 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 54.76 8
ΑΣΗΜΟΜΥΤΗ ΣΟΦΙΑ 2005
ΣΚΑΡΤΣΟ ΙΩΑΝΝΑ 2005
ΕΛΑΜΠΙΑΝ ΚΑΛ 2005
4 ΒΑΡΒΑΡΗ ΣΑΒ 2006 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝ 2000 55.03 6
ΚΑΛΑΦΑΤΗ ΜΑΤ 2006
ΔΙΑΚΟΜΙΧΑΛΗ Μ 2006
ΛΕΛΕΚΗ Μ 2007
5 ΚΟΝΔΥΛΗ Δ 2007 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ 55.56 4
ΣΕΡΓΗ ΔΗΜ 2006
ΣΕΡΓΗ ΝΙΚ 2005
ΑΝΕΣΤΗ ΕΛΕΝΗ 2002
6 ΠΕΠΠΑ ΜΑΡΙΑ 2006 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 55.61 2
ΖΑΧΑΡΙΑΔΗ ΣΕΚΕΡΗ ΑΙΚ 2006
ΠΛΩΜΑΡΙΤΟΥ ΕΥΣΤΡ 2004
ΜΠΑΡΕΛΛΗ ΜΑΡΙΑ 2004
7 ΤΑΦΑΝΗ ΦΑΜΠ 2006 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 58.1
ΜΑΓΚΑΝΑΡΗ ΜΑΡ 2007
ΖΑΚΟΥ ΤΖΟΑΝΝΑ 2006
ΤΣΟΥΡΚΑΣΚΑ ΕΛΕΝΗ 2006
8 ΓΟΥΔΑ ΧΡΥΣΑΦΙΝΑ 2006 ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 58.5
ΧΑΣΜΟΥΤΖΑ ΤΖΕΝΙΣΑ 2007
ΔΡΑΚΟΥ ΑΡΕΤΗ 2006
ΚΟΝΤΟΥΡΗ ΣΑΡΑ 2006
9 ΡΑΠΤΗ ΣΟΦΙΑ 2007 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 58.68
ΚΥΡΙΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2007
ΚΑΡΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2006
ΓΛΑΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2007
10 ΒΗΧΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 2005 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ 59.72
ΖΑΓΟΥΡΗ ΜΙΧΗΛΙΑ 2006
ΝΙΝΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2007
ΛΙΒΑΝΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2006
11 ΚΑΛΛΙΤΣΗ ΑΡΓΥΡΩ 2005 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ DNF
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005
ΤΣΙΓΚΟΥ ΕΛΕΝΗ 2005
ΦΟΥΤΑΚΗ ΖΗΝΟΒΙΑ 2005

 

200Μ.Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΑΤ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. Α.Μ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜ.
1 ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2004 359401 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 27.29 -0.40 7
2 ΚΑΒΟΥΡΜΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 366200 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 27.83 -0.40 5
3 ΚΑΛΑΦΑΤΗ ΜΑΤΘΑΙΟΥ  ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 370179 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝ 2000 28.61 0.40 4
4 ΔΙΑΚΟΜΙΧΑΛΗ ΜΑΡΙΑ 2006 376178 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝ 2000 28.62 0.40 3
5 ΕΛΑΜΠΑΝ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2005 353748 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 28.81 -0.40 2
6 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005 361968 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 28.88 -0.40 1
7 ΤΣΙΓΚΟΥ ΕΛΕΝΗ 2005 369420 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 29.54 -0.60
8 ΒΟΣΔΟΓΑΛΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 2006 372891 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 29.56 0.40
9 ΧΑΜΟΥΤΖΑ ΤΖΕΝΙΣΑ 2007 377973 ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 30.87 -0.60
10 ΚΡΙΤΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2007 379048 Α.Σ.ΕΦΗΒΟΣ.ΧΙΟΥ 31.10 -0.60
11 ΚΑΡΙΜΑΛΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 2004 392308 ΠΑΝΙΚΑΡΙΑΚΟΣ Α.Σ 32.37 -0.40
12 ΚΥΡΙΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2007 392235 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 32.44 -0.60
13 ΞΑΓΟΡΑΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2005 354523 ΑΣ ΘΗΡΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ 33.20 0.40
14 ΒΕΡΓΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005 366466 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 33.25 -0.40
15 ΚΑΡΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2006 378601 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 34.47 0.40
16 ΒΑΓΙΑΝΟΥ ΑΜΑΛΙΑ 2007 387246 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ DNF

 

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ
ΚΑΤ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. Α.Μ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜ.
1 ΚΥΠΡΙΩΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006 385432 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ ΜΥΤ 11.11 7
2 ΠΙΖΑΝΙΑ ΜΑΡΙΑ 2008 376841 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝ 2000 9.95 5
3 ΠΟΥΛΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2006 372870 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 9.92 4
4 ΚΟΝΤΟΥ ΜΕΛΙΝΑ 2007 391680 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 9.40 3
5 ΠΑΠΑΛΑ ΝΕΦΕΛΗ 2007 370015 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 9.35 2
6 ΡΑΠΤΗ ΣΟΦΙΑ 2007 394442 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 9.30 1
7 ΖΑΓΟΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2007 379933 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 9.19
8 ΒΕΝΙΕΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2009 395756 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ 8.99
9 ΚΟΣΣΙΒΑ ΑΝΝΑ – ΜΑΡΙΑ 2006 379166 ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 8.78
10 ΙΣΟΥΦΑΙ ΚΩΝ/ΝΑ 2007 387245 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 8.77
11 ΚΕΡΙ ΕΛΕΝΑ 2006 372671 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 8.60
12 ΤΡΟΥΜΟΥΛΙΑΡΗ ΜΑΡΙΑ 2008 395640 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝ 2000 8.18
13 ΚΑΒΒΑΔΑ ΘΕΟΔΩΡΑ 2008 381328 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 8.13
14 ΑΓΑΛΙΑΝΟΥ ΟΛΓΑ 2006 392060 ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ 7.61
15 ΣΟΥΛΝΤΙΣΑ ΕΥΑ 2008 393838 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 7.35
16 ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΑΡΤΕΜΙΣ 2006 372873 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 7.14
17 ΦΑΦΑΛΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 2008 386918 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 7.10
18 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2006 386476 ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ 6.87
19 ΔΑΚΤΥΛΙΔΗ ΜΑΡΙΑ 2007 392988 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 6.75
20 ΒΙΔΗ ΓΚΕΡΤΙΑΝΑ 2007 391700 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 6.73
21 ΓΟΥΔΑ ΧΡΥΣΑΦΙΝΑ 2006 371539 ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 6.35
22 FOTO AGAPI 2009 395792 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 5.87
23 ΤΡΑΝΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2009 386868 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 5.57
24 ΠΑΣΣΑΡΗ ΜΑΡΙΑ 2007 390235 ΑΣ ΘΗΡΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ 5.36

 

80Μ.Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ
ΚΑΤ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. Α.Μ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜ.
1 ΛΙΓΝΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ 2006 391594 Α.Σ.ΕΦΗΒΟΣ.ΧΙΟΥ 10.71 0.70 7
2 ΜΠΟΥΡΟΔΗΜΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2007 387244 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 11.12 0.00 5
3 ΒΑΡΒΑΡΗ ΣΑΒΒΙΝΑ 2006 376179 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝ 2000 11.17 0.80 4
4 ΛΕΛΕΚΗ ΜΑΡΙΑ 2007 387117 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝ 2000 11.19 0.00 3
5 ΓΛΑΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2007 392236 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 11.373 0.60 2
6 ΜΟΥΧΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2007 367060 ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ 11.376 -2.00 1
7 ΒΟΣΔΟΓΑΛΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 2006 372891 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 11.40 0.80
8 ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 2006 369466 Α.Σ.ΕΦΗΒΟΣ.ΧΙΟΥ 11.57 0.60
9 ΖΑΓΟΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2007 379933 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 11.63 0.00
10 ΤΣΟΥΡΚΑΣΚΑ ΕΛΕΝΗ 2006 394951 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 11.64 0.70
11 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2007 383386 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝΑΣ 11.72 0.00
12 ΜΟΥΣΟΥΡΗ ΕΛΠΙΔΑ-ΑΓΛΑΪΑ 2006 379299 ΔΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ 11.73 0.60
13 ΚΟΝΤΟΥΡΗ ΣΑΡΑ 2006 371543 ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 11.77 0.70
14 ΖΑΚΟΥ ΤΖΟΑΝΑ 2006 378240 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 11.78 0.60
15 ΓΚΡΙΖΗ ΖΩΗ 2006 394991 ΠΑΝΙΚΑΡΙΑΚΟΣ Α.Σ 11.80 0.80
16 ΛΟΓΓΙΟΥ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ 2007 383385 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝΑΣ 11.96 0.70
17 ΤΙΟΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2006 378152 ΓΑΣ ΡΟΔΟΥ Η ΥΓΕΙΑ 11.98 0.70
18 ΡΑΠΤΗ ΣΟΦΙΑ 2007 394442 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 12.02 0.60
19 ΛΙΟΝΤΑ ΜΙΧΑΕΛΑ 2008 377730 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ ΜΥΤ 12.10 -2.00
20 ΠΕΠΠΑ ΜΑΡΙΑ 2006 371516 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 12.13 0.80
21 ΜΑΝΤΑΤΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2008 395544 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 12.14 -2.00
22 ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ 2006 381940 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 12.20 0.70
23 ΠΑΤΕΡΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2007 368436 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 12.32 0.60
24 ΜΠΑΚΟΛΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 2007 379086 ΓΣ ΝΕΩΝ  ΛΕΡΟΥ 12.91 0.80
25 ΔΙΑΚΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΦΛΩΡΑ 2007 389072 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 13.24 -2.00
26 ΧΑΣΑ ΙΡΜΑ 2007 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 13.38 0.00
27 ΒΙΛΛΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2008 395765 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 13.91 -2.00
28 ΙΓΝΑΤΙΔΗ ΗΛΕΚΤΡΑ 2008 391842 ΓΣ ΝΕΩΝ  ΛΕΡΟΥ 13.93 -2.00
29 ΖΑΓΟΥΡΗ ΜΙΧΑΗΛΙΑ 2006 376024 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΚΥΡΗ
30 ΜΑΚΡΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2007 387857 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ DNF
150Μ.Κ14 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ
ΚΑΤ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. Α.Μ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜ.
1 ΓΑΛΑΝΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2008 377228 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 19.96 -0.60 7
2 ΨΩΜΑ ΕΛΙΣΆΒΕΤ 2008 379296 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 21.00 -0.60 5
3 ΕΛΑΜΠΑΝ ΔΗΜΗΤΡΑ 2009 372973 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 21.43 -0.10 4
4 ΜΑΝΩΛΑΚΟΥΔΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2009 379031 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 21.66 -0.10 3
5 ΡΟΥΣΣΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ 2008 394993 ΑΣ ΘΗΡΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ 21.96 -0.80 2
6 ΠΕΤΡΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2009 14 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 22.06 -0.60 1
7 ΠΟΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2008 374907 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 22.15 -0.80
8 ΘΑΡΕΝΟΥ ΑΡΓΥΡΩ 2008 381193 Α.Σ.ΕΦΗΒΟΣ.ΧΙΟΥ 22.19 -0.60
9 ΒΟΥΔΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2008 381325 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 22.39 -0.80
10 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2008 390352 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 22.45 -0.60
11 ΚΟΥΛΟΥΡΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ 2008 375955 ΑΣ ΘΗΡΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ 22.66 -0.60
12 ΚΑΝΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΡΑΦΑΗΛΙΑ 2009 368002 ΑΡΙΩΝ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 22.74 -0.10
13 ΧΑΨΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2009 8 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 23.02 -0.10
14 ΑΜΥΡΣΩΝΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2009 5 ΠΕΨΑΣ Η ΡΙΒΑ 23.86 -0.80
15 ΔΑΛΑΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 2009 395282 ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 23.96 -0.60
16 ΞΕΝΑΡΙΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 2009 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 24.86 -0.60
17 ΚΑΝΑΡΓΕΛΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΚΕΛΛΥ 2009 395651 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 25.04 -0.60

Πηγή άρθρου και φωτογραφίας :

https://www.sportlesvos.gr/

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ